Adres: 41-200 Sosnowiec, ul. Sienkiewicza 7   Telefon: 734-906-802

    

MENU
Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

Tworzymy kreatywne projekty reklamowe, które powstają z doświadczenia połączonego z pasją i miłością do reklamy. 

Nasza firma to renomowana agencja z tradycjami, która już od 10 lat działa prężnie w branży reklamowej i cieszy się uznaniem klientów. Nasze bogate doświadczenie w połączeniu z innowacyjnymi pomysłami stanowi gwarancję najwyższej jakości naszych usług. Tworzymy z pasji i miłości do reklamy kreatywne, intrygujące i niebanalne projekty, które przyciągają uwagę i wzbudzają zainteresowanie, poruszając tłumy. Nie boimy się odważnych i nietypowych rozwiązań, często wychodząc poza utarte schematy. Nie uznajemy kompromisów, gdy chodzi o Twoją satysfakcję!

Na nasze doświadczenie składają się setki zrealizowanych projektów, z których każdy tworzony był jako niepowtarzalne, indywidualne dzieło, w jakie wkładaliśmy całe serce. W naszej pracy najważniejsze jest utrzymanie najwyższej jakości i wysokich standardów naszych usług - bo renoma i uznanie klientów zobowiązują! Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci terminową realizację usługi na najwyższym poziomie. 

Nasza firma to zespół kreatywnych i wykwalifikowanych ludzi z pasją, którzy tworząc każdy projekt, mają na uwadze dobro naszych klientów oraz ich indywidualne potrzeby i życzenia. Specjalizujemy się także w tworzeniu gadżetów reklamowych, w tym kreatywnych koszulek z nadrukiem, które intrygują pomysłowością i niebanalnym designem. Zajmujemy się kompleksowym przygotowywaniem i tworzeniem projektów od podstaw, takze graficznych, które wyróżniają się oryginalnością, świeżością, perfekcyjnym wykonaniem i dbałością o każdy szczegół.


Dlaczego nasza firma?

Naszą firmę wyróżniają korzyści, takie jak:

  • Atrakcyjne i elastyczne ceny - sam określisz, ile chcesz przeznaczyć na swoje koszulki z nadrukiem.
  • Szybka realizacja - działamy błyskawicznie i natychmiastowo!
  • Dotrzymane terminy - niezawodność to dla nas priorytet.
  • Same poztywne opinie o naszej firmie - a renoma i uznanie klientów zobowiązują!
  • Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.
  • Sprawny kontakt i miła obsługa, która zawsze służy radą dla Ciebie.
  • Programy lojalnościowe i atrakcyjne gratisy dla naszych klientów!